شما هم می‌توانید؛ مانند یک مدل حرفه ای عکاسی مدلینگ را تجربه کنید! رازهای عکاسی مدلینگ در کشف ویژگی‌های منحصربه‌فرد است.

ما در مرکز خدمات عکاسی آرتمن رضا عکاسی مدلینگ را در فضای موردعلاقه شما برای عکس‌های خانوادگی و عکس شخصی نیز ارائه می‌دهیم.

در این بخش از دانستنی‌های دنیای هنر به برخی از مهم‌ترین رازهای عکاسی مدلینگ می‌پردازیم و از انواع سبک های عکاسی حرفه ای می‌گوییم

:در این مقاله می‌خوانید

جذابیت عکاسی مدلینگ در چیست؟

اصول ژست عکاسی مدلینگ

عکاسی و نورپردازی مدلینگ

زبان بدن در عکاسی مدلینگ

جذابیت عکاسی مدلینگ در چیست؟

سوپر مدل بودن چیزی بیش‌ از برنده‌شدن در چهره و تزیینات ظاهری و پیروی از مد است؛ جذابیت چهره‌‌ها در احساسی است که از خود به جا می‌گذارند.

شما هم در یک عکس پرتره و عکس دونفره یا در عکس خانوادگی می‌توانید همچون یک سوپر مدل چهره‌ای ماندگار باشید.

 رازهای عکاسی مدلینگ در شناخت زبان بدن است و با استفاده صحیح از آناتومی بدن در ژست عکاسی مدلینگ می‌توانید فرم را به احساس ترجمه کنید.

شما می‌توانید در عکاسی حرفه‌ای ودینگ و مجالس یا عکاسی مدلینگ خیابانی و حتی عکاسی سمینار و همایش‌ در مقابل دوربین همیشه شگفت‌انگیز به نظر برسید.

در بین انواع سبک های عکاسی حرفه ای یکی از جذاب‌ترین ژانرها؛ عکاسی مدلینگ است که قابل‌تعمیم به سایر سبک‌های عکاسی نیز هست.

:محبوب‌ترین سبک های عکاسی مدلینگ عبارت‌اند از

عکاسی مدلینگ خیابانی

عکاسی مدلینگ فضای باز

عکاسی مد و لباس یا عکاسی فشن

خواندن مقاله عکاس حرفه ای کیست؟ عکاسی حرفه ای چیست؟ شما را با جنبه‌های مختلف هنر عکاسی آشنا می‌کند. این مقاله را از دست ندهید!

در این‌ فرصت چند راز سوپر مدل‌ها را برای هر موقعیت عکاسی حرفه ای با شما در میان می‌گذاریم تا در مقابل تجهیزات عکاسی آن‌چنان ظاهر شوید که می‌خواهید.

اصول ژست عکاسی مدلینگ

!زاویه مناسب چهره خود را کشف کنید

این شگفت‌انگیز است که ما صورت نامتقارن داریم و زوایای مختلف چهره‌مان، ترکیب زیبایی‌شناختی متفاوت و احساسات مختلف به بیننده منتقل می‌کنند.

به همین دلیل درعین‌حال که همهٔ زوایای صورتتان چهره‌ای خاص و جذاب از شما را به‌ نمایش می‌گذارد؛ معمولاً یک طرف صورت از طرف دیگر فتوژنیک‌تر است.

در آینه تمرین کنید تا زاویه‌های صورت خود را با مقیاس چانه بشناسید؛ چانه خود را که به سمت پایین خم کنید، چشم‌هایتان بزرگ‌تر به نظر می‌رسند.

اگر می‌خواهید بینی شما کوچک‌تر دیده شود، صورت را به سمت بالاتر از سطح دوربین متمایل کنید.

همچنین برای برجسته‌کردن چانه می‌توانید زاویه‌ای از شکل مربعی فک خود را هم‌سطح دوربین قرار دهید.

!چانه مهم است؛ مراقب چانه خود باشید

در عکاسی مدلینگ و عکاسی پرتره در هر زاویه‌ای که برای قراردادن سمت خوب چهره خود مقابل دوربین انتخاب می‌کنید؛ همیشه آگاهانه چانه خود را به جلو بکشید.
این روش ممکن است به نظرتان کمی غیرطبیعی به نظر برسد، اما از نتیجه مطمئن باشید؛ چانه شما نقش مهمی در قدرت نفوذ شما دارد.

!غبغب را بالا نگه دارید

فرقی ندارد صورتی لاغر و کشیده دارید، یا چهره‌ای گرد و توپر؛ حجم داخلی دهان و فک، غبغب زیر چانه ایجاد می‌کند.
برای پیشگیری از افتادگی زیر چانه در عکاسی مدلینگ و عکاسی پرتره سعی کنید هنگام لبخند‌زدن، زبان خود را به سقف دهان فشار دهید.

چشمان خود را باز نگه دارید؛ حتی هنگام خنده

سوپر مدل‌ها و ستارگان مدلینگ یاد می‌گیرند چگونه برای دوربین لبخند بزنند تا نه‌تنها چشمانشان باز باشد، بلکه چشمانشان خیره نباشد.

در ژست عکاسی مدلینگ و عکاسی پرتره و هر شکل از انواع سبک های عکاسی که چهره در آن نقش دارد؛ چشم‌ها عنصر ارتباطی کلیدی برای انتقال احساس و معنا هستند.

تلاش آگاهانه برای باز نگه‌داشتن چشمان؛ نه خیره‌شدن، درحالی‌که لبخند می‌زنید، چهره شما را در عکس‌ مدلینگ و عکس پرتره متعادل‌تر نشان می‌دهد.

خطوط منحنی در چهره فتوژنیک

جذابیت سوپر مدل‌های فتوژنیک در خطوط منحنی چهره و زوایایی است که در صورت و بدن می‌آفرینند.

ابروهای آراسته و کمان‌دار بر درخشش چشم‌ها می‌افزاید و کافی است قبل از عکس‌گرفتن به‌سادگی با انگشتان خود آنها را به سمت بالا مرتب کنید.

به زیبایی‌ها فکر کنید تا جذابیت در عکس ثبت شود

وقتی صحبت از جذابیت به میان می‌آید، شادی درونی و اعتماد‌به‌نفس تأثیر شگفت‌انگیزی در عکاسی مدلینگ دارد.

احساس اطمینان‌ خاطر و لذت به همان اندازه که در زندگی واقعی ایجاد جذابیت می‌کند، در مقابل دوربین هم مغناطیس می‌آفریند!

این بار که مقابل دوربین آرتمن رضا قرار گرفتید؛ فقط با تجسم زیبایی‌ها ژست بگیرید و سوپر مدل درون خود را رها کنید!

کافی است با شماره‌های تماس خدمات عکاسی حرفه ای آرتمن رضا تماس بگیرید.

 من؛ رضا حسینی در مناسب‌ترین لوکیشن‌های عکاسی مدلینگ هماهنگ با استایل شما، عکس‌های شخصی، عکس‌های دونفره و عکس‌های خانوادگی شما را در سبک عکاسی مدلینگ ثبت می‌کنم.

به یاد داشته باشید: شما شگفت‌انگیز هستید.

با ما تماس بگیرید.

.